3D Fohow Čiužinys Su Magnetinės Terapijos Efektu

 • Kraunamos nuotraukos
  260000
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

   

  IŠMANIOJI FOHOW SVEIKO MIEGO SISTEMA

   

  Čiužinio matmenys:  1,5 m. x  2 m.

 •  

  Produkto ypatybės:

  1. Trimatis magnetinis laukas stimuliuoja viso organizmo mikrocirkuliacijos sistemos darbą.

  2. Užpatentuota medžiaga – merserizuota (apdorota hidroksido NaOH tirpalu pagerintų savybių) medvilnė pasižymi antibakterinėmis ir priešerkinėmis savybėmis.

  3. Ilgųjų bangų IR spinduliuotės ir anijonų efektas.

  4. Trimatės struktūros (3D) pluošto dėka čiužinys minkštai ir palaipsniui įgauna žmogaus kūno formą.

  5. Ramės (Boehmeria nivea) pluoštas yra puikus gamtinis šilumos laidininkas.

  6. Ugniai atspari medvilnė, atitinkanti eurostandartus, miegą ant čiužinio padaro komfortiškesnį ir saugesnį.

  7. 15- kos lygių čiužinio struktūra visapusiškai sveikatina žmogaus organizmą.

   

  Čiužinio aprašymas:

  Pagrindiniu čiužinio komponentu yra minkšti magnetai (neodimio – geležies - boro), funkcinis pluoštas skleidžiantis IRS ir jonizuotas daleles, trimatis (3D) pluoštas ir ramės pluoštas.Visos medžiagos, esančios čiužinio sudėtyje, buvo kruopščiai bandomos ir tikrinamos, atitinka tekstilės pramonės standartus.

   

  Čiužinio charakteristika:


  1. Trimačio 1700 gausų magntinio lauko poveikis leidžia efektyviai pagerinti visų žmogaus organų ir sistemų mikrocirkuliaciją,

  sureguliuoti kraujo klampumą, pašalinti nuovargį, skausmą ir raumenų gėlimą.

  2. Funkciniam sluoksniui kontaktuojant su žmogaus kūnu, atsiranda pjezoelektrinis ir pjezoterminis efektas, t.y. prasideda ilgųjų bangų IRS, kurių ilgis 4-14 mikronų, ir neigiamai įkrautų jonų sklidimas. IRS spinduliavimo pajėgumas viršija 86%, todėl pagreitėja mikrocirkuliacija žmogaus kūno paviršiuje, pagreitėja metabolizmo procesai.Susidarę anijonai švarina orą ir šarmina organizmą.

  3. Aukštos technologijos trimačio 3D audinio pluoštai turi X-formos tuščiavidurę struktūrą - tai pati idealiausia gamtinė struktūra, kurios kiekvienam kvadratiniam centimetrui tenka 40 palaikančių pluoštų. Viršutinis ir apatinis čiužinio paviršius yra porėtos struktūros, kuris leidžia sukurti aerobinį oro cirkuliavimo sluoksnį – jo dėka čiužinys gerai vėdinasi, šalina drėgmę, puikiai priglunda prie nugaros. Čiužinio 1,5 m x 2 m plote išdėstyta 1 280 000 mln. palaikančių pluoštų, todėl visas žmogaus kūno svoris tolygiai pasiskirsto visame čiužinio paviršiuje ir pasiekiamas masažo efektas miego metu.

  4. Merserizuota medvilnė – unikalus užpatentuoto dizaino (4 JAN–ŠEN sezonai) audinys, apdorotas sidabro jonais, todėl pasižymintis antibakterinėmis ir priešerkinėmis savybėmis. Ugniai atspari medvilnė čiužinio sudėtyje atitiinka Europos standartus, yra originalios išvaizdos, patogi naudoti ir saugi.

  5. Čiužinys sulankstomas, todėl patogus transportuoti .

  6. Naudojantis 3D čiužiniu padidėja kraujo pritekėjimas į vidaus organų ląsteles. Reguliariai ilgesnį laiką miegant ant šio čiužinio, stimuliuojamas imunitetas ir sustiprėja organizmas.