Geriamasis Eleksyras "Feniksas" (Fohow Oral Liquid)

 • Kraunamos nuotraukos
  3000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   

   Pasižymi stipriu poveikiu žmogaus organizmui, kaip greitai veikiantis biologinis reguliatorius.

   

  Įpakavimas:   dėžutėje 4 flakonai po 30 ml, grynasis kiekis - 120 ml

 •  

  Sudedamosios dalys:

  kininio kordicepso (lot.k. Cordyceps sinensis) ekstraktas, tikrinio blizgučio (lot.k. Ganoderma lucidum) ekstraktas, valgomojo dantenio (Shiitake) (lot.k. Lentinus edodes) ekstraktas, vanduo, jaunų bambuko ūglių (lot.k. Bambusa longispiculata ) ekstraktas, himalajų medus, konservantas kalio sorbatas. 

   

  Veikliųjų medžiagų kiekis (30 ml):

  * Kininio kordicepso  ekstraktas  22,5 g

  * Tikrinio blizgučio ekstraktas  1,8 g

  * Valgomojo dantenio ekstraktas  0,6 g

  * Jaunų bambuko ūglių ekstraktas  1,5 g

   

  Geriamasis eliksyras „Feniksas“ buvo sukurtas vadovaujant įžymiam šiuolaikinės medicinos veikėjui, „dabarties imperatorių gydytojui“,Tradicinės kinų medicinos ir farmacijos Mokslinių tyrimų instituto rektoriui, profesoriui Tan Judži. Gamyboje panaudoti patys pažangiausi ląstelės skaidymo ir ekstrahavimo metodai: daugiafunkcinis ekstrahavimas žemose temperatūrose, virškritinė ištrauka, efektyvus daugiakomponentinis atskirinis valymas. Gaminant šį produktą buvo pritaikyta molekulinio projektavimo teorija, todėl buvo pasiektas optimalus skirtingų biologiškai aktyvių komponentų tirpumas vieno kitame. Produkto naudojimas skystame pavidale padidina biologiškai aktyvių medžiagų įsisavinimo koeficientą 10 kartų, o atsparumas oksidacijai padidėja net 80%.

  Nuo seniausių laikų Kininis Kordicepsas (Cordyceps sinensis) yra vadinamas „imperatoriumi“ tarp vertingiausių gamtinių priemonių ir yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti net ženšenį ir pantus.

  Į kordicepso sudėtį įeina net 77 mikro ir makroelementai, daugiau nei 80 tipų fermentų, Omega 3 ir 6, koenzimas Q10, nepakeičiamos aminorūgštys, antioksidantai, magnis, selenas, cinkas ir kt.

  • Linčži (Ganoderma lucidum) grybui seniai priskirtos savybės „raminti dvasią“, „pridėti proto“.
  • Aromatinis grybas (Siangu Lentinus edodes) pasižymi ypatingomis savybėmis, viena iš jų – gali padėti kai padidėja cholesterino kiekis kraujyje.
    

  Preparato sudėtyje yra praktiškai visos organizmui būtinos amino rūgštys. Kinų tradicinėje medicinoje tai vadinama „Kordicepso funkcijos kvintesencija – pripildyti Či (energija), maitinti kraują, stiprinti plaučius ir inkstus“.
   

  Pastabos:

  Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

  Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Laikymo sąlygos: atidarytą flakoną laikyti tamsioje vėsioje vietoje.