Faradoterapinis šilumos diržas juosmeniui

 • Kraunamos nuotraukos
  39000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   

  Šiuose diržuose suderintos geriausios infraraudonųjų spindulių saunos, refleksoterapijos, fizioterapijos, mineralų ir magnetinio lauko savybės.Magnetų ir susmulkintų mineralų spinduliavimas veikia žmogaus ląstelių dažnio diapazone ir giliai sušildo audinius.

  Dydžiai: XXL(135 cm), XL(110 cm), L (90 cm)
   

 •  

  Faradoterapiniai šilumos diržai pagaminti iš ypatingos medžiagos, kurioje yra virš penkiasdešimt rūšių nanotechnologijų pagalba susmulkintų (iki 10−12) mineralų ir pusiau brangių akmenų bei nedidelio galingumo magnetų, kurie išdėstyti pagal akupunktūros principus, kad veiktų atskirų energetinių meridianų taškus. Diržų specialios medžiagos sluoksnyje įterpti pusiau brangūs mineralai (svarbiausias iš jų yra nefritas), taip pat ir meteoritinės kilmės mineralai, skleidžiantys infraraudonuosius spindulius. Magnetų ir susmulkintų mineralų spinduliavimas veikia žmogaus ląstelių dažnio diapazone ir giliai sušildo audinius. Šiluma prasiskverbia iki 14 cm ir jaučiama kelias valandas! Diržai veikia organizmą pagal medicinos ir bioenergetikos principus (adatų terapija, masažas „Guaša“).
   

  Naudojimo rekomendacijos:

  Priglausti bioindukcinę gaminio pusę tiesiai prie odos. Naudoti kasdien 2 kartus po 3 valandas (laiką galima reguliuoti pagal savijautą). Nerekomenduojama naudoti miego metu. Padidinto kūno jautrumo žmonės gali jausti lengvą odos peršėjimą. Tokiu atveju rekomenduojama sutrumpinti gaminio naudojimo laiką.
   

  Atkreipkite dėmesį:

  1. Esant odos uždegimams, alerginei odos reakcijai, egzemai arba kelio sąnario traumoms ir kt. problemoms reikėtų susilaikyti nuo faradoterapinių gaminių naudojimo.

  2. Žmonėms, turintiems elektroninius implantus (širdies, kasos ir kt.) griežtai nerekomenduojama naudoti faradoterapinių gaminių.

  3. Negalima naudoti nėščioms ir maitinančioms moterims.

  4. Negalima naudoti sergantiems vėžiniais susirgimais ir kritinės būklės ligoniams.

  5. Esant ūmiems minkštųjų audinių susirgimams (raumenų, sausgyslių ir kt.), faradoterapinius gaminius naudoti praėjus 24 valandoms.

  6. Padidintos alerginės reakcijos žmonėms naudoti atsargiai.

  7. Gaminio suveržimo laipsnį reguliuoti pagal savo pojūtį .  Gaminių priežiūra:

  Bioindukcines gaminių dalis (darbinį paviršių) pavalyti drėgnu medvilniniu audiniu, kitą pusę galima valyti vandeniu. Kategoriškai nerekomenduojama naudoti bet kokias plovimo priemones ir miltelius! Nerekomenduojama glamžyti ir trinti vieną į kitą gaminių dalis! Negalima džiovinti saulėje. Diržus galima džiovinti tik pavėsyje. Laikyti sausoje, tamsioje vietoje.

  Veikimo laikas: iki 5000 val.