Fohow dantų pasta su kordicepso ekstraktu ir linčži

 • Kraunamos nuotraukos
  1500
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

   

  Dantų pastos sudėtyje yra aukštesniųjų grybų Kordicepso ir Linčži ekstraktai. Dantų pasta yra mėtų skonio. Kordicepso ir Linčži ekstraktai kartu su augaliniais komponentais efektyviai valo dantis, padeda išvengti dantenų kraujavimo, apsaugo nuo stomatito, parodontozės, nemalonaus burnos kvapo, ėduonies, palaiko natūralią mikroflorą burnoje. Pasta labai ekonomiška, pakanka žirnio dydžio rutuliuko vienam kartui.

   

  Pakuotė: 2 vnt. po 140 g.
   

 •  

  FOHOW dantų pasta su kordicepsu ir linčži yra unikalus mokslinis derinys tradicinės kinų medicinos senovinės receptūros su šiuolakinėmis kordicepso, linčži bei kitų natūralios gamtos augalų biokomponentų – augalinių glikozidų ir fenolio – ekstrahavimo technologijomis.


  Dvikryptis reguliavimo poveikis:

  dantų pastos sudėtyje esantys kordicepso ir linčži ekstraktai sukuria išskirtinį dvikrypti reguliuojamąjį poveikį, iš pagrindų pagerina burnos ertmės būklę. 


  Dvigubas bakterinio fono normalizavimas:

  augaliniai glikozidai ir fenolis naikina kenksmingus mikrobus burnos ertmėje, valo burnos ertmę nuo pirmuonių parazitų, mažina pakartotiną jų dauginimąsį.

   

  Profilaktinis dantų stiprinimas:

  kordicepso ir linčži ekstraktai drauge su natūraliais augaliniais komponentais veikia profilaktiškai ir užkerta kelią dantenų kraujavimui, burnos ertmės opoms, dantenų sutinimams, nemaloniam kvapui iš burnos, kariesui.

   

  Burnos ertmės išvalymas:

  kordicepso ir linčži ekstraktai, augaliniai glikozidai ir fenolis efektyviai palaiko sveiką ir švarią burnos ertmę, išvalo dantis ir palaiko sveiką jų būklę.

   

  Galiojimo laikas: 3 metai