FOHOW JAN-ŠEN TEORIJA

 •  

  Pagrindinis JAN-ŠEN FOHOW teorijos tikslas - žmogaus gyvenimo kokybės pagerinimas, tai sveikas, džiaugsmingas ir ilgas gyvenimas.

  JAN-ŠEN FOHOW - tai ne tik gyvenimo puoselėjimas, tai aktyvus, optimistinis, įdomus Jūsų vaikų ir artimųjų gyvenimo būdas.
  KAS TAI JAN-ŠEN FOHOW?

  JAN-ŠEN FOHOW - tai sveikatos palaikymo kultūra, turinti trys svarbius gyvybinės veiklos aspektus:

  • JAN-ŠEN psichologija. Sąmoningai reguliuodami emocijas ir nuotaiką, Jūs galite daryti įtaką organizmo hormoninės terpės vidiniams procesams, pasiekdami optimalių savo sveikatos rodiklių. Šiam aspektui priskiriami įvairūs kultūriniai renginiai, kurie suteikia estetinį pasitenkinimą, kultūrinį ir dvasinį augimą.
  • JAN-ŠEN elgesys. Saikingas fizinis krūvis gryname ore, teisingas kvėpavimas, reguliarūs fiziniai pratimai, pilnavertis miegas ir poilsis - Jūsų fizinės sveikatos garantas.
  • JAN-ŠEN mityba. Tai vienas iš svarbiausių JAN-ŠEN aspektų, leidžiančių reguliuojant mitybą pasiekti ilgalaikio sveikatingumo ir ilgaamžiškumo.

   

  Reguliavimas.

  Pagrindinis kompleksinis metodų ir priemonių, ir pirmiausia, mitybos poveikis, leidžiantis reguliuoti ir sinchronizuoti žmogaus vidaus organų ir organizmo sistemų veiklą. Reguliuojant svarbiausia pasiekti IN–JAN balansą, t.y. teisingą medžiagų apykaitą – metabolizmą.

  Valymas.

  Tai žmogaus organų ir sistemų reguliavimo sudėtinė dalis, kurio tikslas yra organizmo vidinės terpės balanso palaikymas, valantis nuo šlakų ir toksinų, o taip pat šalinant nereikalingas arba pašalines organizmo gyvybinei veiklai medžiagas.

  Atstatymas.

  Tai žmogaus organų ir sistemų reguliavimo sudėtinė dalis, kurio tikslas yra organizmo papildymas normaliai gyvybinei veiklai būtinomis ir trūkstamomis medžiagomis, tokiomis, kaip vitaminai, makro- ir mikro elementai bei kitomis maistingosiomis medžiagomis.