Higieniniai Fohow kasdieniai įklotai

 • Kraunamos nuotraukos
  1500
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

   

  Jonizuoti sidabro nanodalelėmis. Tolimojo infraraudonojo spinduliavimo efektas. Išskiria anijonus.  Pagaminti iš drėgmę sugeriančio celiuliozės pluošto klojinio, iš vienos pusės padengti lipnia plastiko plėvele, iš kitos - labai plona tekstiline neaustine medžiaga. Naikina nemalonų kvapą, gerina mikrocirkuliaciją, išsaugo natūralią mikroflorą.  Įklotai yra ekologiškai švarūs ir absoliučiai saugūs.  Kiekvienoje pakuotėje testinė kortelė savarankiškai diagnostikai.

   

  Pakuotė: 6 pak. po 30 vnt.

 •  

  Trijų pažangiausių technologijų derinys viename produkte:


  1. Ilgųjų bangų IR spinduliavimas


  2. Anijonai


  3. Nanosidabras

   

  Produkto ypatybės: minkštumas, sausumas, oro pralaidumas, apsauga.  Produkto privalumai:

  1. Komfortas.

  Skirtingai nuo tradicinių įklotų, kurių išorinis sluoksnis pagamintas iš sintetinio pluošto, FOHOW įklotų paviršius pagamintas iš ypatingai minkštos medvilnės, kuri suteikia dar didesnio lengvumo, švelnumo ir komforto pojūtį. FOHOW įklotai nepritrina ir nedirgina odos, sukuria tikrą jaukumą ir visiško pasitikėjimo jausmą net ir pačiomis kritiškiausiomis dienomis.

  2. Oro pralaidumas.

  Skirtingai nuo tradicinių įklotų, kurių vidinis sluoksnis pagamintas iš sintetinės, oro nepraleidžiančios plėvelės (idealios sąlygos daugintis bakterijoms, sukeliančioms ginekologinius susirgimus), apatinis FOHOW įklotų sluoksnis pasižymi puikiu oro pralaidumu ir nepraleidžia drėgmės, sukurdamas komforto ir šviežumo pojūti.

  3. Greitas drėgmės sugėrimas.

  Skirtingai nuo įprastų įklotų, kurių išorinis sluoksnis pagamintas iš sintetinio pluošto, FOHOW įklotų paviršius pagamintas iš ypatingai minkštos medvilnės, kuri padidina drėgmės sugėrimo greitį kelis kartus. Dėl kokybiško drėgmės sugėrimo įvyksta skysčio koaguliacija absorbuojančiame sluoksnyje ir išvengiama tolimesnio drėgmės pratekėjimo ir prasisunkimo.

  4. Antibakterinis efektas.

  Anijoninė juostelė, esanti įklote, skleidžia aukšto intensyvumo anijonų srautą, kuris leidžia pašalinti pagrindinį moteriškų susirgimų šaltinį - anaerobines bakterijas bei jų plitimą ir tokiu būdu sumažinti infekcinių ginekologinių problemų atsiradimo tikimybę. Įklotų pakuotėje esančios diagnostinės juostelės - testo pagalba galima nustaty moters reprodukcinių organų būklę. Sveikos moters makšties pH turi būti 4,0-5,5. Juostelės - testo pagalba per 30 sekundžių galima sužinoti sveikatos būklę (pH lygį) ir patikrinti jį spalvotoje diagramoje (rūgščių - šarmų balansą, uždegimo lygį ir t.t.).Todėl galėsite laiku imtis profilaktinių priemonių ar kreiptis į gydytoją.

  5. Saugumas.

  a) Įpakavimas
  Išorinė FOHOW įklotų pakuotė pagaminta iš maistinės aliuminio folijos. Pakuotėje yra lipni juostelė, kurios pagalba patogu ją atidaryti ir, išėmus įklotą, vėl hermetiškai užklijuoti . Palyginus su pakuotėmis iš kitokių medžiagų, FOHOW įklotų pakuotė turi hidroizoliacines, antibakterines bei priešgrybelines funkcijas. Gamybos proceso metu, gatavos produkcijos galutinis įpakavimas vykdomas automatiškai, nedalyvaujant žmogui. Taip išvengiama pakartotinio bakterijų ir infekcijos patekimo, garantuojamas įklotų saugumas ir higieniškumas.
  b) Užpildas
  Daugelyje įprastinių įklotų naudojami užpildai iš antrinės žaliavos, kuri vėliau perdirbama į celiuliozę. Be to, pakartotinai perdirbant žaliavą, pridedama tokių techninių medžiagų, kaip kaustinė soda, balinimo milteliai, kvapiosios, dezodoruojančios ir fluorescentinės medžiagos, švinas, bakterijos ir dideli kiekiai įvairių mikroorganizmų. Šarminės medžiagos, esančios įprastinių įklotų sudėtyje, pažeidžia odos rūgščių-šarmų balansą ir sukuria palankias sąlygas daugintis trichomonos bakterijoms. FOHOW higieninių įklotų absorbentas pilnai (360o) įvyniotas į neaustinę sterilizuotą medžiagą, atitinkančią pačius griežčiausius valstybinius sanitarijos - higienos reikalavimus.
  c) Vidiniame įklotų sluoksnyje naudojami klijai
  Įprastiniuose įklotuose naudojami techniniai klijai, kurių sudėtyje yra nuodingų medžiagų (fenolio, formaldechidų ir kt.). Patekę ant vidinės rūbų pusės, šie klijai praktiškai neišsiskalbia. Tai reiškia, kad vėliau dėvint kelnaites be įklotų, klijai dirgins odą ir netgi įsigers į ją, nuodydami organizmą. FOHOW įklotuose naudojami maistiniai klijai, kurie visiškai nepavojingi žmogaus organizmui. 

  Galiojimo laikas: 3 metai

  Laikyti sausoje vietoje, kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos šaltinių bei tiesioginių saulės spindulių.