Viengulis Fohow patalynės komplektas

 • Kraunamos nuotraukos
  90000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   

  IŠMANIOJI FOHOW SVEIKO MIEGO SISTEMA

   

  Komplektacija: 2 pagalvių užvalkalai, 1 antklodės užvalkalas, 1 antklodė, 1 paklodė

   

  Patalynės matmenys: Paklodė 210 x 250 cm, antklodės užvalkalas 150 x 215 cm, pagalvės užvalkalas 48 x 74 x 2cm, antklodė 150 x 215 cm
   

 •  

  Patalynės ypatumai:

  1. įspaustinis aksomas + raštuotas šilkas ;
  2. ilgųjų bangų IRS ir anijonų poveikis.

  Sudėtis:

  Medžiaga: raštuotas šilkas, 100% medvilnė
  Užpildas: 100% funkcinis pluoštas


  Produkto aprašymas:

  Pagrindinis šio gaminio komponentas yra skleidžiantis IRS ir jonizuojantis funkcinis pluoštas. Visos medžiagos, esančios patalynės sudėtyje, buvo kruopščiai tikrinamos ir bandomos ir atitinka tekstilės pramonės standartus.


  Funkcinės patalynės charakteristika:

  1. Funkcinio sluoksnio kontakto su žmogaus kūnu metu atsiranda pjezoelektrinis ir pjezoterminis efektas, t.y. prasideda ilgųjų bangų IRS, kurių ilgis 4-14 mikronų, ir neigiamai įkrautų jonų sklidimas. IRS spinduliavimo pajėgumas viršija 86%, todėl pagreitėja mikrocirkuliacija žmogaus kūno paviršiuje, pagreitėja medžiagų apykaita. Sklindantys anijonai švarina orą ir šarmina organizmą.

  2. Funkcinės patalynės audinyje naudojama aukštos kokybės medvilnė, derinama su raštuotu šilku. Todėl ji pasižymi absorbuojančiomis drėgmę ir prakaitą savybėmis, gerai vėdinasi, apsaugo odą. Minkšta liečiant, blizganti , kokybiška ir jauki. Antklodė geltonai auksinės spalvos, kuri suteikia rafinuotumo ir elegancijos.

   

  Patalynės matmenys: Paklodė 210 x 250 cm, antklodės užvalkalas 150 x 215 cm, pagalvės užvalkalas 48 x 74 x 2cm, antklodė 150 x 215 cm

  Patalynės saugojimas: Saugoti sausoje vietoje, kambario temperatūroje.

  Patalynės skalbimas: Patalynę galima skalbti ir rankomis, ir skalbimo mašina.Skalbiant nenaudoti šarminio muilo ir skalbimo miltelių. Patalynei galima naudoti kondicionavimą-skalavimą arba skystą skalbimo priemonę. Vandens temperatūra neturi viršyti 30O. Nerekomenduojama gręžti centrifūgoje.

  Patalynės džiovinimas: Išskalbus negalima: gręžti susukant, džiovinti atviruose saulės spinduliuose, naudoti džiovyklę. Reikia lengvai nupurty vandenį, ir ištiesti vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje. Saulėje negalima džiovinti ne tik išorinės, bet ir vidinės patalynės pusės, kadangi tiesioginiai saulės šviesos ultravioletiniai spinduliai lengvai patenka į audinio gilumą ir jis pageltonuoja, blunka ir sensta.

  Patalynės lyginimas: Lyginti patalynę būtina esant lygintuvo temperatūrai 130O -140O C. Jeigu temperatūra bus didesnė, galima sugadinti audinį ir netgi jį prideginti. Lygintuvas neturi tiesiogiai liestis prie audinio, kad jis neišbluktų. Lyginant nepurkšti vandens, kad neatsirastų šlapių dėmių.